Oczyszczacz i sterylizator powietrza - Airfree Fit naścienny

  • Cena netto: 365,04 zł 500,61 zł 449,00 zł

Airfree charakteryzuje się kompaktową, wielokrotnie nagradzaną konstrukcją. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach. TSS™ to unikatowy ceramiczny rdzeń z kanalikami rozgrzewającymi się do 200°C. Przepływające przez niego powietrze jest sterylizowane – 99,99% szkodliwych substancji i mikroorganizmów ginie bezpowrotnie. Technologia TSS™ nie wymaga zastosowania dodatkowych filtrów czy konserwacji – jest bezgłośna i oszczędna.

Airfree Fit office

Airfree Fit

Mocna, wykonana w 100% ze stali nierdzewnej, naścienna seria Fit wykorzystuje tę samą niezrównaną technologię TSS i została skonstruowana tak, aby pracować w strefach komercyjnych, przemysłowych i publicznych.

Doskonały pomysł na prezent.


Cechy produktu

Całkowicie cichy       Małe zużycie energii        Nie wymaga konserwacji          Bezfiltrowa technologia TSS™


Airfree Fit montaż naścienny  

Kompaktowy oczyszczacz nadający się do wszystkich pomieszczeń

Zaprojektowany do montażu na ścianie, oczyszczacz Airfree Fit oszczędza miejsce, a także skutecznie i cicho sterylizuje powietrze.

Całkowicie cichy

Technologia Airfree sterylizuje powietrze przy całkowicie cichej pracy.

Airfree Fit całkowicie cichy      Airfree Fit testy ISO

Jakość i bezpieczeństwo

Oczyszczacze i sterylizatory Airfree zostały przetestowane w laboratoriach ISO na całym świecie. Eliminują do 99,99% wirusów, bakterii, pleśni i innych organicznych zanieczyszczeń powietrza. Redukują poziom szkodliwego ozonu w pomieszczeniach.

Oczyszczacz i sterylizator w jednym

Airfree to jednocześnie oczyszczacze i sterylizatory – urządzenia których skuteczność skupia się przede wszystkim na usuwaniu drobnoustrojów, mikroorganizmów i alergenów (niszczą białka). W przeciwieństwie do wielu oczyszczaczy nie zatrzymują bakterii, wirusów itd, ale je całkowicie niszczą. Są małe, bezpieczne, nie wymagają konserwacji, czyszczenia, wymiany filtrów, nie emitują ozonu i są bezgłośne.

Airfree 2w1    Airfree bez wentylatora

Idealny do każdego pomieszczenia

Airfree generują cyrkulację powietrza w pomieszczeniu dzięki konwekcji wywołanej przez powietrze o różnych temperaturach. Nie ma potrzeby użycia wentylatora. Wydajność jest wystarczająca, by poszczególne urządzenia były skuteczne dla dedykowanych powierzchni. Mają świetną reputację w wielu krajach na całym świecie.

Unikalna opatentowana technologia TSS™ – Airfree eliminuje, a nie zatrzymuje wirusy

TSS™ to unikatowy ceramiczny rdzeń z kanalikami rozgrzewającymi się do 200°C. Przepływające przez niego powietrze jest sterylizowane – 99,99% szkodliwych substancji i mikroorganizmów ginie bezpowrotnie. Technologia TSS™ nie wymaga zastosowania dodatkowych filtrów czy konserwacji – jest bezgłośna i oszczędna.

Airfree TSS™     Airfree cechy urządzenia

Dedykowana wydajność

Technologia zastosowana w oczyszczaczach Airfree nie wymaga dodatkowego wentylatora, przepływ powietrza odbywa się dzięki konwekcji związanej z różnicą temperatur. Gwarantuje to naturalny obieg powietrza (nie za szybko, nie za wolno) – tak, by skutecznie oczyścić pomieszczenie, do którego urządzenie jest dedykowane. Airfree Fit o wydajności 15,5 m³/h jest przeznaczony do pomieszczeń do 16 m².

Najważniejsze cechy

  • oczyszczacz Airfree – idealny do pokoi dziecięcych, sypialni, szkół, przedszkoli, biur, przychodni, szpital, hoteli, muzeów
  • oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, alergenów, pleśni, pyłków, łupieżu zwierzęcego i zapachów organicznych
  • opatentowana technologia: ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS®, w którego wnętrzu niszczone jest 99,99% mikroorganizmów
  • całkowicie cichy
  • technologia bezfiltrowa
  • nowoczesny design
  • niskie zużycie energii
  • wydajność
  • oczyszczacze Airfree działają w ponad 60 krajach i skutecznie poprawiają jakość życia

 

Sugerowana wielkość pomieszczenia: do 16 m²
Moc** [W]: 30 - 36
Zasilanie: 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
Objaśnienie: **wartości zależne od fazy pracy
Waga:
• waga netto: 0,7 kg
• waga brutto: 1 kg
Wymiary:
• wysokość: 305 mm
• szerokość: 155 mm
• głębokość: 90 mm
Gwarancja:
• gwarancja na urządzenie: 2 lata
• serwis 72h: Nie

 

 
Airfree Fit classroom