VIDEO

 

Film pokazuje możliwość wykorzystania urządzeni takiego jak trymer i gilotyna w naszym filmiku marki Dahle do cięcia materiału do produkcji maseczek ochronnych. Dzięki nim przycięcie materiału na maseczki czy folii na przyłbice jest sprawniejsze, precyzyjne i szybsze co w efekcie zdecydowanie przyspiesza proces produkcji.

 

Film pokazuje urządzenie do dezynfekcji banknotów i dokumentów Glover ST-60L. Sterylizator działa na potrójnym systemie - światło ultrafioletowe, generator ozonu, promienniki podczerwieni IR, gorące powietrze. Skutecznie niszczone są wszelkie patogeny i mikroorganizmy takie jak wirusy (w tym grypy, SARS, COVID19), bakterie, drożdże i pleśnie.

 


Film pokazuje możliwość wykorzystania zszywacza linea clasica 146 lub 148 z fukncją takera. Zszywacze te mają 3 możliwości zszywania: zamknięte / klasyczne, otwarte / tymczasowe oraz taker. Pozwala to na przymocowanie zwykłą zszywką biurową informacji na tablicach tekstylnych, korkowych czy kartonach. Łatwy wybór sposobu zszywania. 

Film pokazuje możliwości zszywacza obrotowego m.in. do broszur, zeszytów. Zszywacz ma 2 możliwości zszywania:  zamknięte / klasyczne, otwarte / tymczasowe oraz 3 kąty wychylenia głowicy zszywającej. Zszywacz obrotowy można wykorzystać do zszywania papieru lub broszur, instrukcji, notesów, zeszytów. 

Dziurkacz skre-loma służy zarówno do tradycyjnego dziurkowania dokumentów w celu ich przechowywania w segregatorze, jak i do wzmacniania papieru w miejscach dziurkowanych poprzez naklejenie specjalnej taśmy. W ten sposób można również naprawić dokumenty przedarte lub w inny sposób uszkodzone. 

 
Filmik pokazuje czym różni się zszywanie tradycyjne od zszywania płaskiego (flat clinch = fc). Dzięki takiemu rodzajowi zszywania można zaoszczędzić do 30 % miejsca w segregatorze. Prezentowane modele zszywaczy do płaskiego zszywania to skrebba skre-boy fc - zszywki 24/6 , 26/6 oraz zszywacz kieszonkowy fc na zszywki no.10

Brzegownica skre-rand umożliwia wzmocnienie krawędzi arkuszy papieru lub innego materiału bez względu na ich format poprzez oklejenie specjalną taśmą. Urządzenie do oklejania krawędzi.