Antybakteryjna folia samoprzylepna na rolce 1,37 x 30m, Połysk; wszystkie gładkie powierzchnie, ekrany, automaty

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1712
  • Czas realizacji: 5 dni

Folia bakteriobójcza i wirusobójcza jest bezbarwnym laminatem aplikowanym na powierzchnię wymagającą zabezpieczenia. Może również służyć jako laminat na dowolny wydruk. 

Antybakteryjna folia samoprzylepna w rolce o wymiarach 1,37 x 30 metrów.

Producent niedawno poinformował, że opatentowana technologia folii PUREZONE® przeszła surowe testy i otrzymała  normę ISO 21702 co świadczy o jej skuteczności przeciwko koronawirusom.

            Folia bakteriobójcza i wirusobójcza jest bezbarwnym laminatem aplikowanym na powierzchnię wymagającą zabezpieczenia.
Może również służyć jako laminat na dowolny wydruk. Uszlachetnione w ten sposób wydruki, ulotki, foldery czy wizytówki są zabezpieczone i bezpieczne dla klientów!!!
 
Posiada nowoczesne rozwiązanie w walce z bakteriami oraz wirusami poprzez zawarte w niej nanocząsteczki (jony) srebra. Folia posiada 5 lat gwarancji działania. Została zaprojektowana z myślą o szpitalach, gabinetach kosmetycznych, przedszkolach, laboratoriach - jednak w dobie dzisiejszej pandemii folia ta sprawdzi się praktycznie wszędzie (restauracje, hotele, biura, lotniska, itd.) Możliwości są nieograniczone.
 

Folia wykonana z przezroczystego, wylewanego w 60 mikronów polimerowego PVC, zawierającego środki przeciwbakteryjne, pokrytej akrylowym klejem wrażliwym na nacisk. Przeznaczony do ochrony przeciwbakteryjnej powierzchni w miejscach wymagających wysokiego stopnia higieny (miejsca użyteczności publicznej, przemysł spożywczy, wilgotne pomieszczenia, szpitale itp.)

Antybakteryjna folia może być aplikowana na ściany, drzwi, klamki i na wszystkie elementy łóżek, krzeseł, ekrany monitorów dotykowych etc.

Rolka folii o wymiarach 1,37 x 30 m.

Do każdego zamówienia dołączamy zestaw specjalnych naklejek (56 małych i 20 dużych), które zaaplikowane pod folię (lub nie) informują klienta o tym, że powierzchnia, której będzie dotykał jest bezpieczna dzięki zaaplikowaniu folii antybakteryjnej.

Szczepy aktywne (zgodnie z ISO 22196): 
Redukcja > 99,99 % stwierdzonych bakterii: 
- Escherichia coli,
- Salmonella (Salmonelle enterica), 
- Listeria (Listeria monocytogenes), 
- Złoty gronkowiec (Staphylococcus aureus), 
- Staphylococcus aureus odporny na metycylinę (MRSA), 
- Pseudomonas aeruginosa
 
TRANSPORT WYCENIANY INDYWIDUALNIE