jimu robot KARBOT roboty programowalne

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 822
  • Producent: HSM
  • Cena netto: 486,99 zł 599,00 zł
Jimu Karbot Zestaw dla początkujących. W tym zestawie zawarte są 3 serwomotory, czujnik podczerwieni oraz 293 klocki. Oferowane elementy pozwalają na tworzenie wielu rodzajów robotów o różnych kształtach, funkcjach i możliwościach przemieszczania się.

Jimu Robot to zestawy klocków zawierających jednostkę główną do sterowania, silniki servo do poruszania robotem oraz już wkrótce czujniki. JIMU Karbot
Zestaw dla początkujących. W tym zestawie zawarte są 3 serwomotory, czujnik podczerwieni oraz 293 klocki.
 Oferowane elementy pozwalają na tworzenie wielu rodzajów robotów o różnych kształtach, funkcjach i możliwościach przemieszczania się. Procesowi budowy robota towarzyszy animowana instrukcja 3D, która pozwala obejrzeć pracę na każdym etapie z każdej strony (obrót o 360 stopni). Wszystko to możliwe jest z poziomu aplikacji dostępnej na telefon, tablet i komputer. Roboty mogą być programowane na kilka sposobów zależnie od wieku użytkownika. Dzięki temu dziecko poznaje w przystępny sposób proste, a w kolejnym etapie, bardziej skomplikowane zasady programowania. Poprzez atrakcyjne połączenie nauki i zabawy dziecko mimowolnie przyswaja informację i lepiej je zapamiętuje.

W tym zestawie zawarte są 3 serwomotory oraz 293 klocki w tym czujnik podczerwieni. Pozwala to zbudować 3 predefiniowane roboty takie jak samochód, trójkołowiec oraz robota podąrzającego zaprogramowaną trasą, a także nieskończoną ilość własnych pomysłów. Dodatkowo daje możliwość dostępu do serwisu społecznościowego, gdzie znajdą Państwo setki projektów innych właścicieli JIMU.

JIMU może być zarówno zwierzakiem, samochodem jak i wszystkim innym co tylko przyjdzie Państwu do głowy, wystarczy usiąść z dzieckiem do zestawu puścić wodze wyobraźni i zacząć zabawę z JIMU.

Przeznaczone dla dzieci od lat 8 wzwyż

Pudełko zawiera
 - Mikrokomputer - jednostkę centralną sterującą robotem
 - 3 serwomotory, czyli silniki elektryczne odpowiedzialne za ruch robota
 - 293 klocki do budowy robota
 - Akumulator litowo-jonowy
 - Ładowarkę sieciową
 - Instrukcję obsługi

Zalety w skrócie:
 - Zestaw pozwalający na budowę 3 predefiniowanych robotów i realizacje niezliczonej ilość własnych pomysłów
 - Aplikacja służąca do kontrolowania robota
 - Modele 3D z instrukcjami złożenia krok po kroku
 - Załączony w zestawie czujnik podczerwieni zwiększa możliwości robota o możliwość interakcji z otoczeniem, można np narysować na ziemi trasę, a robot będzie nią podążał.
 - Środowisko do nauki programowania dla dzieci i dorosłych
 - możliwość rozbudowania o inne zestawy JIMU.
 - dostęp do serwisu społecznościowego skupiającego użytkowników z całego świata, umożliwiającego dzielenie się swoimi robotami oraz przeglądanie i używanie robotów zbudowanych przez innych.

Dostępne inne opcje:

  • jimu Karbot
  • jimu Explorer
  • jimu Inventor


OBEJRZYJ FILMIKI (oba w wersji angielskiej)
  


Dane techniczne:
Materiał: Plastik
Ładowarka sieciowa:
Napięcie wejście 230V
Napięcie wyjście 6.8V - 9.6V 
Bateria: Li-Ion 1200mAh
Łączność: Bluetooth 3.0/4.0 BLE+EDR
Temperatura działania: -5°C - 60°C
Współpracuje z systemami: Android 4.03 i wyższe oraz iOS 7 i wyższe