stacja ładująca 6x USB do telefonów, smartfonów, tabletów

 • Cena brutto: 565,80 zł
 • (Cena netto: 460,00 zł)
 • Tel. (58) 660 34 34
  Tel. (58) 660 34 66
 • Poleć produkt

Stacja ładująca to niezwykle szybka ładowarka. Wartość na wyjściu USB to aż 2400 mA. Naładowanie baterii do poziomu 80% możliwe jest czasie poniżej jednej godziny. 

Celem projektantów było stworzenie czegoś więcej niż zwykłej stacji ładującej. To funkcjonalne dzieło sztuki, umożliwiające szybkie ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Stacja jest kompatybilna z niemal wszystkimi urządzeniami mobilnymi, pozwala ładować, użytkować i przechowywać urządzenie ? wszystko w jednym
miejscu. Dzięki temu produktowi zapomnisz o ciągłym poszukiwaniu swojej ładowarki i odpowiedniego kabla.

Stacja ładująca ma ogromną przewagę nad innymi urządzeniami tego typu. Większość z nich nie posiada aktywnego rozdzielacza USB. Wiele modeli ma po prostu zamontowaną zwykłą ładowarkę. 

Kompatybilność stacji z większością tabletów, fabletów, smartfonów, aparatów i urządzeń do gier zapewnia możliwość wielu różnorakich zastosowań.

Stacją ładującą, umożliwiającą ładowanie do 6 urządzeń jednocześnie. Zapewnia kompatybilność z niemal wszystkimi produktami firm Apple, Samsung, Blackberry, LG, HTC, Motorola, Microsoft, Huawei, Nokia, Kindle, Sony Ericsson i Nexus.

Stacja ładująca jest kompatybilna z niemal wszystkimi standardowymi kablami, takim jak micro-USB, Lightning, 30-pin itp. Rozdzielacz USB umożliwia połącznie 4 lub 6 przewodów jednocześnie.

Nie potrzebujesz narzędzi, nie musisz niczego instalować. Stacja ładująca jest urządzeniem wolnostojącym. Umożliwia podłączanie i odłączanie odpowiednich kabli w ciągu zaledwie kilku sekund - bez narzędzi ani śrubek. Pozwala na szybkie i wygodne odłączenie Twojego urządzenia przy użyciu tylko dwóch palców. Słowem ? to niezwykła funkcjonalność i prostota obsługi, połączona z ponadczasowym, ekskluzywnym wyglądem.

Ładowane urządzenia można dowolnie ustawiać. Na przykład poziome ułożenie smartfonu zwiększa komfort jego użytkowania.

Urządzenie jest ustawione w stacji w pozycji prawie pionowej. Takie ustawienie zapewnia nam optymalny kąt widzenia, ułatwiając prowadzenie wideo rozmów lub surfowanie po Internecie. Także jakość dźwięku jest dużo lepsza, niż gdyby urządzenie leżało płasko, ponieważ głośnik pozostaje odkryty.

Korzystając ze stacji ładującej, masz do wyboru, czy ładować urządzenie, czy z tylko z niego korzystać. Umieszczając swój tablet lub smartfona w stacji ładującej, nie musisz podłączać kabla ładowarki. Dzięki temu wydłużasz żywotność baterii. Używanie innych stacji dokujących, dostępnych na rynku, wiąże się przeważnie z
jednoczesnym ładowaniem lub koniecznością wyciągania wtyczki z gniazdka, co bywa bardzo niewygodne.

Jednoczesne ładowanie kilku urządzeń nie wymaga już korzystania z oddzielnych ładowarek. Stacja ładująca posiada tylko jeden kabel zasilający długości 175 cm. Długość przewodów wyprowadzonych poza urządzenie dopasowujesz do własnych potrzeb ?zapomnij o ciągle plączących się przewodach. Rozdzielacz USB jest dyskretnie wbudowany w stację.

Stylistyka urządzenia idealnie pasuje do praktycznie wszystkich wnętrze i urządzeń mobilnych. Ten klasyczny design jest dziełem niemieckich inżynierów i projektantów.

Odpowiednio zaprojektowane wymiary umożliwiają wkładanie nawet tych urządzeń, które
posiadają dodatkowe pokrowce lub obudowy. Z powodzeniem można wykorzystać stację ładującą w holach, hotelach, miejscach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych, pokojach hotelowych, sekretariatach, recepcjach, szkołach, uczelniach itp.

Dzięki wysokiej mocy (2400 mA na wyjściu USB) niemal wszystkie urządzenia można ładować jednocześnie i szybko. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej
elektroniki.
Całkowita moc w przypadku wersji z sześcioma wyjściami USB to aż 14 400 mA. Rozdzielacz jest jednym z najszybszych dostępnych na świecie. Posiada certyfikat FCC.
Parametry techniczne:
6xUSB
Parametry wejścia: AC 110 V ? 240 V, 50 ? 60 Hz, 1,5A
Parametry pojedynczego wyjścia: DC Max 5 V, 2,4 A
Parametry wyjść (wszystkich razem): DC Max 5 V, 14,4 A

Wymiary:
dostępny jest w trzech rozmiarach:
 • S:220 x 113 x 61 mm (2X x USB)
 • M:220 x 142 x 61 mm (4 x USB)
 • L:315 x 172 x 63 mm (6 x USB)

Opcje wykończenia
W ostatecznej wersji stacja ładująca dostępna jest w następujących wersjach wykończenia:

 • przyjemna w dotyku i praktyczna gumowana powłoka w kolorze białym lub czarnym,
 • dodatkowo dostępna jest również obudowa z drewna bambusowgo (opcja za dopłatą)