obcinarka kołowa + 5 ostrzy zapasowych

  • Cena brutto: 55,35 zł
  • (Cena netto: 45,00 zł)
  • Tel. (58) 660 34 34
    Tel. (58) 660 34 66
  • Poleć produkt

Trymer do wycinania kółek o średnicy od 10 do aż 32 cm (średnia promienia tolerancja ? 1 mm) do papieru, zdjęć, brystolu, tektury do grubości maksymalnej 300 g/m. Dzięki suwakowi, który jest regulowany można ustawić średnicę koła na żądanej odległości. Regulacja jest płynna dzięki pokrętle umieszczonym w głowicy tnącej. W głowicy mocującej znajduje się schowek na ostrza zapasowe. Ze względu na dwustronnie szlifowania ostrza noża do wycinania trymer kołowy jest odpowiedni zarówno dla prawo - i leworęcznych.
Obcinarka do wycinania kółek niezastąpiona podczas prac plastycznych dla młodszych i starszych. Pozwala na szybkie i precyzyjne wycinanie kółek i okręgów o regulowanej średnicy. W zestawie z ostrzami zapasowymi. Polecany do pracowni i kółek plastycznych, przedszkoli i szkół oraz kreatywnego spędzania czasu. Przydatny wycinak do kółek do tworzenia ozdób, kartek, origami z kółek i wszystkiego innego co podpowie Wam wyobraźnia. 

Wymiary: 21,9 x 7,0 x 4,2 cm,
Kolor: zielone jabłuszko z białym
Karton z otworem Euro
Instrukcja w kartonie.
W zestawie znajdują się 3 ostarza + 5 dodatkowych ostrzy zapasowych z osłonką ochronną.

W galerii prezentujemy kilka propozycji co można stworzyć z kółek, które zamieszczone są w internecie. Pomysłowe, piękne, kreatywne! 


C-fakepath-oferta-obcinarki-ko-owej.pdf (175.2 KB) Pobierz