laboratorium cyfrowe Einstein tablet +

  • Cena brutto: 2 399,00 zł
  • (Cena netto: 1 950,41 zł)
  • Tel. (58) 660 34 34
    Tel. (58) 660 34 66
  • Poleć produkt

Tablet+2 jest urządzeniem na bazie systemu Android, wyposażonym w 10 wbudowanych czujników. Są to: czujnik UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Dodatkowo można podłączyć cztery z ponad 60 dostępnych zewnętrznych czujników einstein?, a tablet potrafi zbierać dane nawet z 18 czujników jednocześnie, dzięki czemu można przeprowadzać bardzo rozbudowane eksperymenty.
Dzięki standardowo zainstalowanemu oprogramowaniu MiLab oraz Świat einstein? dane można analizować od razu, niezależnie od tego czy eksperyment odbywa się w klasie czy na zewnątrz. Jest co całkowicie samodzielne rozwiązanie, które poza spełnianiem funkcji zaawansowanego rejestratora danych (data loggera) jest też nowoczesnym, ośmiordzeniowym tabletem 8,9? ze slotem kart MicroSD, dwoma kamerami o rozdzielczości nawet 4k oraz połączeniami WiFi oraz Bluetooth.  

Platforma Einstein? pomaga nauczycielowi i inspiruje ucznia dzięki zapewnieniu pełnego, praktycznego zestawu do doświadczeń dla nauk ścisłych: łączy eksperymenty bazujące na czujnikach z interaktywnymi aktywnościami i przyjaznymi dla użytkownika aplikacjami do analizy na komputerze oraz tablecie.
Wybór rozwiązania einstein? to wybór kompletnej platformy STEM, na którą składają się urządzenia, w pełni darmowe oprogramowanie w języku polskim oraz gotowe podręczniki dla nauczyciela, w których znajduje się ponad 100 dokładnie opisanych eksperymentów.

Oprogramowanie

Oprogramowanie einstein? dzieli się na dwie aplikacje, by idealnie trafić do odbiorcy w każdym wieku i na różnym poziomie nauczania.

 
https://www.youtube.com/watch?v=a-m__5bC0TI&feature=youtu.be
(film dostępny w wersji angielskiej)

Świat einstein? to aplikacja przygotowana dla młodszych odbiorców. Znajduje się tam ponad 100 prostych eksperymentów, opisanych w kolorowych prezentacjach i filmikach. Co więcej, dzięki aplikacji ActivityMaker można tworzyć i dodawać własne ćwiczenia, pozwalając uczniom samodzielnie przechodzić przez eksperymenty i automatycznie rejestrować ich wyniki.MiLab jest intuicyjnym, przyjaznym w obsłudze programem do zbierania, analizowania i interpretowania zebranych danych, stworzonym dla szkół gimnazjalnych i średnich. TrackIt! pozwala na analizę ruchomych obiektów w obrazach wideo nagranych przez użytkownika, co jest idealne do uczenia zasad dynamiki. Oba te programy mogą być za darmo ściągnięte i zainstalowane na dowolnym tablecie lub komputerze.

Wsparcie dla nauczyciela

Bardzo ważnym elementem platformy einstein? jest wsparcie dla nauczyciela. Rozumiemy, że jest to kluczowy aspekt, bez którego nawet najlepsze urządzenia nie dadzą odpowiednich efektów. Właśnie dlatego dla nauczycieli przygotowaliśmy katalogi eksperymentów, które będą oni mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Katalogi są podzielone na cztery podstawowe kategorie: chemia, biologia, fizyka, oraz szkoła podstawowa, czyli proste eksperymenty wprowadzający najmłodszych w świat nauk STEM. Łącznie obejmują one ponad 100 dokładnie opisanych eksperymentów o różnorodnej tematyce, np.: biologia, chemia, fizyka, matematyka, jakość wody, fizjologia człowieka, elektryczność i pola magnetyczne, nauka o ziemi, nauka o środowisku.

 

Oferta-promocyjna-einstein.pdf (698.9 KB) Pobierz
C-fakepath-einstein-katalog-2016.pdf (3.3 MB) Pobierz
zestaw czujników FIZYKA
1 379,00 zł
(1 121,14 zł)
laboratoria cyfrowe einstein LabMate +
1 399,00 zł
(1 137,40 zł)
Einstein Tablet+2
2 599,00 zł
(2 113,01 zł)