laboratoria cyfrowe einstein LabMate +

  • Cena brutto: 1 399,00 zł
  • (Cena netto: 1 137,40 zł)
  • Tel. (58) 660 34 34
    Tel. (58) 660 34 66
  • Poleć produkt

Platforma Einstein? pomaga nauczycielowi i inspiruje ucznia dzięki zapewnieniu pełnego, praktycznego zestawu do doświadczeń dla nauk ścisłych: łączy eksperymenty bazujące na czujnikach z interaktywnymi aktywnościami i przyjaznymi dla użytkownika aplikacjami do analizy na komputerze oraz tablecie.
Wybór rozwiązania einstein? to wybór kompletnej platformy STEM, na którą składają się urządzenia, w pełni darmowe oprogramowanie w języku polskim, szkolenia dla nauczycieli oraz gotowe podręczniki dla nauczyciela, w których znajduje się ponad 100 dokładnie opisanych eksperymentów. 


Dla pracowni wyposażonych w komputer lub tablet Fourier Education przygotował einstein? LabMate+, który idealnie nadaje się do współpracy z tymi urządzeniami. Posiada on 6 wbudowanych czujników: światła, UV, tętna, temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Podłączyć można cztery kolejne czujniki zewnętrzne z puli ponad 60 czujników einstein?, a zbierać dane jednocześnie z aż 14.
LabMate+ to urządzenie stworzone do współpracy z komputerem lub tabletem, z którymi łączy się przez Bluetooth lub gniazdo MicroUSB. Jest to solidny, odporny na uszkodzenia (brak wbudowanego wyświetlacza) rejestrator danych, wyposażony w baterię pozwalającą na 24h odczytu danych z czujników.  


Oprogramowanie

Oprogramowanie einstein? dzieli się na dwie aplikacje, by idealnie trafić do odbiorcy w każdym wieku i na różnym poziomie nauczania.

       
https://www.youtube.com/watch?v=a-m__5bC0TI&feature=youtu.be
(film dostępny w wersji angielskiej)

Świat einstein? to aplikacja przygotowana dla młodszych odbiorców. Znajduje się tam ponad 100 prostych eksperymentów, opisanych w kolorowych prezentacjach i filmikach. Co więcej, dzięki aplikacji ActivityMaker można tworzyć i dodawać własne ćwiczenia, pozwalając uczniom samodzielnie przechodzić przez eksperymenty i automatycznie rejestrować ich wyniki.MiLab jest intuicyjnym, przyjaznym w obsłudze programem do zbierania, analizowania i interpretowania zebranych danych, stworzonym dla szkół gimnazjalnych i średnich. TrackIt! pozwala na analizę ruchomych obiektów w obrazach wideo nagranych przez użytkownika,  co jest idealne do uczenia zasad dynamiki. Oba te programy mogą być za darmo ściągnięte i zainstalowane na dowolnym tablecie lub komputerze.

Wsparcie dla nauczyciela

Bardzo ważnym elementem platformy einstein? jest wsparcie dla nauczyciela. Rozumiemy, że jest to kluczowy aspekt, bez którego nawet najlepsze urządzenia nie dadzą odpowiednich efektów. Właśnie dlatego dla nauczycieli przygotowaliśmy katalogi eksperymentów, które będą oni mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Katalogi są podzielone na cztery podstawowe kategorie: chemia, biologia, fizyka, oraz szkoła podstawowa, czyli proste eksperymenty wprowadzający najmłodszych w świat nauk STEM. Łącznie obejmują one ponad 100 dokładnie opisanych eksperymentów o różnorodnej tematyce, np.: biologia, chemia, fizyka, matematyka, jakość wody, fizjologia człowieka, elektryczność i pola magnetyczne, nauka o ziemi, nauka o środowisku.
oferta-promocyjna-einstein.pdf (698.9 KB) Pobierz
C-fakepath-einstein-katalog-2016.pdf (3.3 MB) Pobierz
zestaw czujników FIZYKA
1 379,00 zł
(1 121,14 zł)
klocki elektroniczne littleBits student set
1 599,00 zł
(1 300,00 zł)
jimu TANKBOT robot programowalny
699,00 zł
(568,29 zł)
jimu robot KARBOT roboty programowalne
599,00 zł
(486,99 zł)
jimu ASTROBOT robot programowalny
899,00 zł
(730,89 zł)